Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sarıvelilerli isim belediye başkanı aday adaylığını açıkladı

2024 yerel seçimler için geri sayım sürerken Sarıveliler Belediye Başkanlığı için bir isim daha aday adaylığını açıkladı. Aslen Sarıvelilerli olan genç iş insanı memleketine hizmet için AK Parti’den aday adayı olacağını duyurdu.

2024 yerel seçimler için

Hasan Asarlı, Sarıveliler Belediye Başkanlığı için  AK Parti’den aday adayı olduğunu duyurdu.

HASAN ASARLI KİMDİR?

Karaman’ın Sarıveliler ilçesine bağlı Ortaköy’de 1986 yılında doğan Hasan Asarlı, 4 çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olarak dünyaya geldi. İlk beş yılını Ortaköy’de geçiren Hasan, 7 yaşında Alanya’da okula başladı.   2010 yılında, genç yaşta iş dünyasına adım atan Hasan Asarlı, “Asarlı İnşaat” firmasını kurarak inşaat sektörüne giriş yaptı. Uzun yıllar boyunca Antalya’nın farklı bölgelerinde birçok inşaat projesine imza attı. Bu projeler sadece yeni binalar inşa etmekle kalmadı, aynı zamanda bölge halkına istihdam sağlayarak yerel ekonomiye katkıda bulundu.

2020 yılında iş dünyasındaki başarısını daha da büyüten Hasan Asarlı, “AsarGrup İnşaat” firmasını kurarak şirketine yeni bir boyut kazandırdı. Şu anda Antalya’da adından sıkça söz ettiren bir isim olan Hasan, Yemen kahvesi, Vodafone mağazası ve Alsan Mobilya gibi işyerlerini işleterek çeşitli sektörlerde de faaliyet gösteriyor.

Evli ve üç çocuk babası olan Hasan Asarlı, Antalya’nın gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyor.