Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sarıveliler Belediye Başkanı Aday Adayı Asarlı’dan 3 müjde

Aslen Sarıvelilerli olan genç iş insanı Hasan Asarlı memleketine hizmet için AK Parti’den aday adayı olacağını duyurmuştu. Aday adayı Asarlı 3 müjdeyi kamuoyu ile paylaştı.

Aslen Sarıvelilerli olan genç

Sarıveliler Belediye Başkanı Aday Adayı Hasan Asarlı müjdelerini kamuoyu ile paylaşmayı sürdürüyor. Asarlı, üniversite öğrencileri için burs, çocuklar için oyun parkı ve okul müjdesi verdi.

SARIVELİLERLİ ÖĞRENCİLERE BURS

Belediye Başkanı Aday Adayı Asarlı, üniversite öğrencilerine bursla ilgili olarak “Burs kontenjanımız şuan itibari ile 70’i buldu. Ödemelerini hayırlısıyla en kısa sürede gerçekleştireceğim.” dedi.

Asarlı tek seferlik burs ödemelerinin seçilmesi halinde sosyal belediyecilik anlayışı ile devamlı hale getirileceğini söyledi.

Sarıveliler Belediye Başkanı Aday Adayı Asarlı'dan 3 müjde

10 DERSLİK OKUL

Asarlı eğitim projesi ile ilgili olarak Ayhan Muti ile yaptığı görüşme neticesinde 10 derslik okul sözü aldığını belirterek uygun görülen yere okulun yapılacağını söyledi. Asarlı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım, “Bugün kıymetli dostum Muti İnşaat sahibi Ayhan Muti ile yaptığımız görüşme neticesinde partimizin uygun görmesi, halkımızın tüm teşkilatımız olarak bizi seçmesi ve Sarıveliler Belediye Başkanı olmamız durumunda görseldeki gibi 10 derslik bir okulun ilçe milli eğitim müdürlüğümüzün uygun gördüğü bir yere yapılma sözünü aldık. İlçemizin her şeyin en iyisine laik olduğunu düşünerek proje sözlerini almaya devam edeceğiz.” dedi.

Sarıveliler Belediye Başkanı Aday Adayı Asarlı'dan 3 müjde

TAM DONANIMLI ÇOCUK PARKI

Asarlı çocuklarla ilgili müjdesini ise Ortaköy Mahallesi’ne tam donanımlı çocuk parkı olarak duyurdu. Asarlı projeyle ilgili olarak, “Kuzenim, büyüğüm, ağabeyim, beraber büyüdüğüm Alparslan İnşaat’ın sahibi Ali Alparslan’la bugünkü yaptığımız görüşme neticesinde partimizin uygun görmesi halkımızın tüm teşkilatımızla birlikte bizi seçmesi ve Sarıveliler Belediye Başkanı olmamız durumunda Ortaköy Mahallesi’ne tam donanımlı bir çocuk parkı yaptırma sözünü aldık. Kendilerine buradan teşekkür eder meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.” dedi.