Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Salih Kıpık aday adaylığını duyurdu

Karaman Ermenek ilçesi Güneyyurt Beldesi için belediye başkanı adayları belli olmaya başladı. Salih Kıpık, AK Parti’den aday adayı olduğunu duyurdu.

Karaman Ermenek ilçesi Güneyyurt

2024 yerel seçimleri için Taşeli yöresinde adaylık açıklamaları gelmeye başladı.

Ermenek’in iki beldesinden biri olan Güneyyurt’ta Salih Kıpık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla belediye başkanı aday adaylığını duyurdu.

Kıpık, açıklamasında,“Durmak Yok Yola Devam” sloganıyla Güneyyurt beldemizi daha güzel yarınlara ulaştırmak, Güneyyurtlu hemşehrilerimizin dertleriyle dertlenmek ve sorunlarını beraberce çözmek için aday adayı olduğumu açıklıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.” ifadelerini kullandı.

Salih Kıpık kimdir?

1970 Ermenek doğumlu olan Kıpık evli ve üç çocuk babasıdır. Aslen Güneyyurtlu olup ilkokulu Güneyyurt Kasabasında, liseyi Ermenek İmam hatip Lisesinde, üniversiteyi ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamldı .İlk görevine 1989 yılında Güneyyurt Kasabası Habip Mahallesi Camiinde İmam Hatip olarak başladı. 2005 yılında kurumlar arası geçişten yararlanarak Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne geçti ve çeşitli kademelerinde Başyayla Tapu Müdürlüğü, Ermenek Tapu Müdürlüğü, Hadim Tapu Müdürlüğü, Karatay (Konya) Tapu Müdürlüğü ve Gümüşhane Kelkit Tapu Müdürlüğünde memur, tapu müdür yardımcısı ve tapu müdürü olarak çalıştı. 33 yıllık iş hayatından sonra emekliye ayrıldı.

Kıpık, halen Güneyyurt’ta ikamet ediyor.

Salih Kıpık adaylığını duyurdu
Salih Kıpık adaylığını duyurdu