Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mehmet Çetiner’den ‘Sonbahardayım’ teşekkürü

Başyaylalı genç isim Mehmet Çetiner müzik dünyası için ilk adımı attı. Çetiner’in ilk eseri olan “Sonbahardayım” eseri müzik platformlarında büyük ilgi görürken genç yetenekten teşekkür mesajı geldi.

Başyaylalı genç isim Mehmet

Karaman’ın Başyayla ilçesinden Mehmet Çetiner, Hardal Yapım’dan çıkardığı ilk parça olan Sonbahar’dayım 13 Ekim 2023 itibarıyla tüm platformlarda yayınlanmaya başladı.

Genç ismin ilk eseri Hardal Yapım aracılığıyla müzikseverlerle buluştu. Sözleri kendisine ait esere “Sonbahardayım” ismini veren Çetiner, iki haftadır yayında olan esere gösterilen ilgiden bir hayli memnun.

İlk eseriyle birlikte müzik dünyasından ve memletinden büyük destek alan Çetiner eserine ilgi gösteren herkese teşekkür etti.

Yeni eserlerin yolda olduğunu belirten Mehmet Çetiner’in yeni eserleri şimdiden merak konusu oldu.

Mehmet Çetiner’den teşekkür  mesajı

Genç yetenek Taşeli Haber’le paylaştığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi:

Sevgili dostlar ve bundan sonraki kıymetli dinleyicilerim hepinize güzel bir sonbahar gününden merhabalar. Uzun bir süredir amatör olarak müzik yapıp, sahne aldım, şarkı yazıp beste yaptım.
Simdi de sizlere ilk profesyonel anlamda İstanbul’da uzun süredir üzerine çalıştığımız,hayalini kurduğum ve “Hardal” prodüksiyon ekibiyle çok emek verdigimiz “Sonbahardayım” adlı ilk single çalışmamı sizlerle buluşturduk.
Ben sözlerini yazarken ve şarkıyı bestelerken yürekten, samimi ve ruhumuza uygun bir iş çıkarmaya çalıştık. Dinleyenlerin ve izleyenlerin kalbine, gönlüne bir nebze de olsa dokunabildiysek ne mutlu bize…

“Sonbahardayım” adlı parçam ilk şarkım ama inşallah son şarkım olmayacak.

Yakın bir zamanda çıkmaya hazırlanan ikinci şarkımızın çalışmalarına başladık. Yanımda olan,beni destekleyen aileme, arkadaşlarıma, dostlarıma, Başyayla halkına, tüm Taşeli bölgesine ve bütün herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca Hardal Prodüksiyon ekibine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Hepinize iyi dinlemeler dilerim. Herkesi saygı ile selamlıyorum.