Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başyayla’ya doğal gaz ve istihdam müjdesi

Eski bakanlardan olup Başyayla’ya ve bölgeye bir çok hizmet kazandıran Ermenekli Lütfi Elvan, seçim ziyaretleri kapsamında Başyayla ilçesini ziyaret etti. AK Parti’nin Başyayla Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden Elvan, burada yaptığı açıklamada Başyayla’ya müjdeler verdi.

Eski bakanlardan olup Başyayla’ya

AK Parti Başyayla İlçe Teşkilatınca ve partililerce karşılanan Elvan, burada yaptığı açıklamada, “Burası benim memleketim. Görevde bulunduğum süre içerisinde elimden geldiğince sizlere hizmet etmeye çalıştım. Birçok şey yaptık. Elbette yapamadığımız şeyler de var. Ama tüm gayretimizi gösterdik. Elimizden ne geliyorsa yapmaya çalıştık. İnşallah bundan sonraki süreçte bunu devam ettireceğiz.” dedi.

Elvan’ın konuşmasından ayrıntılar şöyle:

Gençlere istihdam imkanı

Her bir genç kardeşimiz iş arıyor. Bu kardeşlerimizi iş sahibi yapmak istiyorsak mutlaka uyum içerisinde bir yapının olması lazım. Belediyeye gelen parayla ancak belediyenin personel maaşı ödenir. Onun için merkezi hükümetin desteği çok önemli. O destek geldiği müddetçe Allah’ın izniyle Başyayla çok daha iyi bir noktaya gelecek.

“En yüksek oyu hep Başyayla’dan çıkardık”

Benim istirhamım şu; Siz her zaman Karaman ili sınırları içerisinde AK Parti’de rekor kırdınız. Hep birinci parti olduk. En yüksek oyu hep Başyayla’dan çıkardık. Bunu devam ettirmemiz lazım. Eşimiz, dostumuz kimse herkesle paylaşmamız lazım. Güçlü bir şekilde hem Cumhurbaşkanımızın hem de Abdülkadir kardeşimizin arkasında olmamız lazım.  Burası bizim topraklarımız. Bizim çoluğumuz, çocuğumuz buralarda yaşıyor. Yaşamaya da devam edecek. Bizler yaşlanıyoruz. Biz bu çocuklara sahip çıkmak zorundayız. Gençlere sahip çıkmak zorundayız.

“Abdülkadir kardeşimizin arkasında olun”

Bu bir yerel seçim. Yerel seçimde sizden isteğim, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Abdülkadir kardeşimizin arkasında olarak hizmetlerimize devam etmemiz. Aksi takdirde aksama oluyor. Bunu kaybetmeye Başyayla’nın tahammülü yoktur. 5 yıl kaybetmek ister misiniz? Onun için her biriniz görevinizi yeriniz getireceksiniz. Eşinize, komşunuza, akrabanıza diyeceksiniz ki ‘AK Parti’de buluşalım, AK Parti’nin devamını sağlayalım.’ Bu bir görev değişimi. Bayrak değişimi. Ben geldim, gittim. Benim yerime başkaları geldi. Onlar da gidecek, yerlerine başkaları gelecek. Dolayısıyla bu bir hizmet aşkı. Bu hizmet aşkına sahip olanlara sahip çıkacaksınız.

Doğal gaz müjdesi

Özellikle doğal gaz konusuyla ilgili birkaç kez görüştüm. Bunun sözünü sizlere vermek istiyorum. İnşallah doğal gazı getireceğiz.

Programda konuşan AK Parti Başyayla Belediye Başkan Adayı Abdülkadir Ateş de Elvan’ın desteğinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başyayla’ya hizmet aşkıyla çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Lütfi Elvan ziyaretinde partililer ve vatandaşlarla da bir süre sohbet etti. Program hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.